Kamila i Mariusz kamilabanach28@gmail.com
Chcieliśmy podziękować chłopakom DJ Madden za wspaniałą zabawę na naszym weselu. Robią świetny klimat, atmosfera jest niepowtarzalna! Goście nie schodzili z parkietu, muzyka różnorodna dla każdego, mogliśmy przygotować swoją listę utworów. Chłopaki z takim profesjonalizmem i taktem odnajdują się w każdej sytuacji, wzbudzają same pozytywne emocje. Bardzo dużo dobrych komentarzy usłyszeliśmy od gości i sami też byliśmy zachwyceni. Polecamy z całego serca i dziękujemy!